Projektowanie instalacji Wrocław – o nas

Spółka Wroterm założona została przez wspólników, którzy swoje doświadczenia zdobywali podczas realizacji kontraktów m. in. w Interm Sp. z o. o., podmiocie który funkcjonował z sukcesami na rynku budowlanym w latach 1990 – 2013.

Wspólnicy firmy Przemysław Kuśnierz oraz Kazimierz Stanisławczyk to doświadczeni Inżynierowie mający w swoim dorobku zawodowym realizację m. in. obiektów medycznych (stacje dializ, ośrodki radioterapii), laboratoriów w technologii „czystej”, obiektów przemysłowych, mieszkaniowych oraz użyteczności publicznej, a także kotłowni, węzłów oraz sieci cieplnych.

Wroterm od początku swojej działalności specjalizuje się w instalacjach sanitarnych: grzewczych, gazowych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i klimatyzacji. Zaopatruje systemy w niezbędną automatykę i aparaturę kontrolno-pomiarową.

Usługi spółki obejmują kompleksową realizację zadania od koncepcji, poprzez projektowanie, budowę oraz serwisowanie. Każdy etap inwestycyjny prowadzimy w ścisłej współpracy z Klientem.

 

Zapraszamy do współpracy