O firmie

Spółka Wroterm powstała jako kontynuacja wiedzy i doświadczenia nabytego podczas realizacji kontraktów budowlanych wykonywanych przez Wspólników m. in. w Interm Sp. z o. o., podmiotu który funkcjonował z sukcesami na rynku budowlanym w latach 1990 – 2013 r.

Wspólnicy tj. Przemysław Kuśnierz oraz Kazimierz Stanisławczyk to doświadczeni Inżynierowie mający w swoim dorobku zawodowym realizację m. in. obiektów medycznych (stacje dializ, ośrodki radioterapii), laboratoriów w technologii „czystej”, obiektów przemysłowych, mieszkaniowych oraz użyteczności publicznej, a także kotłowni, węzłów oraz sieci cieplnych.

Wroterm od początku swojej działalności specjalizuje się w szerokopojętych instalacjach sanitarnych tj. grzewczych, gazowych, wodno -kanalizacyjnych, wentylacji i klimatyzacji łącznie z niezbędną automatyką i aparaturą kontrolno – pomiarową.

Usługi spółki obejmują kompleksową realizację zadania od koncepcji, poprzez projektowanie, budowę oraz serwisowanie. Każdy etap inwestycyjny prowadzimy w ścisłej współpracy z Klientem.

 

Zapraszamy do współpracy